چطوری نسخه قبلی جوملا رو به جوملای 4 بروز کنیم؟
جوملا 3.10 در انتقال به جوملا 4 کمک می کند
همراه با جوملا 4 ، نسخه پایدار جوملا 3.10 را نیز منتشر می کنیم .
جوملا 3.10 پل بین 2 سری اصلی است. جوملا 3.10 پایدار در درجه اول یک نسخه حاوی نسخه پشتیبان از تغییرات API از جوملا 4.0 است تا به سهولت انتقال به نسخه اصلی بعدی برای جامعه کمک کند. جوملا 3.10 تا 17.08.2023 با وصله های امنیتی پشتیبانی می شود .
هنگامی که وب سایت شما به 3.10 به روز می شود ، بررسی کننده پیش به روز به شما امکان می دهد سازگاری با حداقل الزامات جوملا 4.0 را از نظر محیط میزبانی فعلی و مهمتر از همه ، برنامه های افزودنی نصب شده خود بررسی کنید. این به شما کمک می کند تا ارتقاء خود را به راحتی به جوملا 4.0 آماده کنید.
آیا می توانم وب سایت خود را از 3.9.x به جوملا 4 پایدار به روز کنم؟
پاسخ ساده در اینجا بله است.
برای ارتقاء از 3.9.x به جوملا 4 ، باید از آخرین نسخه 3.10 استفاده کنید. می توانید از سرور بروزرسانی "Joomla Next" برای نصب نصب خود به جوملا 4 استفاده کنید تا به شما چک کننده پیش ارتقا و داشتن کد مشترک برای ارتقاء را ارائه دهید. هیچ مسیر ارتقاء مستقیم بین 3.9 و 4.x برنامه ریزی شده و پشتیبانی نمی شود ، بنابراین همه ارتقاء از طریق 3.10 انجام می شود.
جوملا! اسناد دارای یک بخش کامل است که به مهاجرت ها و مهاجرت های کوچک اختصاص داده شده است . مهمترین مورد در اینجا مستندات کوچکی جوملا 3.10.x تا 4.x است. مانند همه انواع مهاجرت ها ، برنامه ریزی مهم ترین است. برنامه ریزی ، برنامه ریزی ، برنامه ریزی. برنامه ریزی باعث می شود مهاجرت ها بدون مشکل پیش بروند.
قیف، چرا مهاجرت؟ تعاریفی برای انواع مختلف مهاجرت ها ارائه می دهد ، خود ارزیابی برای تعیین اینکه آیا خودتان راحت از انجام مهاجرت راحت هستید ، پیوندهایی به منابع برای یافتن یک متخصص برای کمک به شما ، برنامه ریزی و دستورالعمل های گام به گام.
اگر مثبت فکر می کنید می توانید این مهاجرت را به تنهایی انجام دهید ، با خیال راحت شروع کنید https://docs.joomla.org/Planning_for_Mini-Migration_-_Joomla_3.10.x_to_4.x . در انتهای آن صفحه یک دکمه بزرگ بزرگ وجود دارد که شما را به دستورالعمل های گام به گام راهنمایی می کند. https://docs.joomla.org/Joomla_3.x_to_4.x_Step_by_Step_Migration .
تاریخ ایجاد:یکشنبه, 31 مرداد 1400
سوالهای عمومی جوملا 4 فارسی
روح الله بلوردی