جوملا! یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و منبع باز (CMS) برای انتشار محتوای وب است. با گذشت سال‌ها جوملا! برنده چندین جایزه شده است . این برنامه بر اساس یک چارچوب برنامه تحت وب مدل -view -controller ساخته شده است که می‌تواند مستقل از CMS مورد استفاده قرار گیرد و به شما امکان می‌دهد برنامه‌های آنلاین قدرتمند بسازید.

جوملا! یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای طراحی و مدیریت وب‌سایت است، به لطف جامعه جهانی توسعه دهندگان و داوطلبان، که مطمئن می‌شوند این پلت فرم کاربر پسند، قابل توسعه، چند زبانه، در دسترس، پاسخگو، بهینه شده برای موتورهای جستجو و موارد دیگر است.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیست؟

تعریف CMS یک برنامه کاربردی (مبتنی بر وب) است که قابلیت‌هایی را برای چندین کاربر با سطوح مختلف مجوز برای مدیریت (همه یا بخشی از) محتوا، داده ها یا اطلاعات یک پروژه وب‌سایت یا برنامه اینترانت فراهم می کند.
مدیریت محتوا به ایجاد، ویرایش، بایگانی، انتشار، همکاری، گزارش، توزیع محتوای وب‌سایت، داده‌ها و اطلاعات اشاره دارد.

جوملا! در دنیای واقعی (آنلاین)

جوملا! در سراسر جهان برای طراحی، مدیریت و پشتیبانی میلیون‌ها وب‌سایت در هر شکل و اندازه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نمونه‌هایی از شرکت‌هایی را که از جوملا استفاده می کنند کشف کنید! در a title="جوملا! دایرکتوری ویترین" href="https://show&quo;>جوملا</a> رسمی <a " href="/"https://show">!"راهنمای نمایشگاه .

جوملا! قابل استفاده برای:

 • وب‌سایت های شرکتی یا پورتال ها، اینترانت ها و برون شبکه ها
 • وب سایت‌های مشاغل کوچک
 • مجلات، روزنامه ها و نشریات آنلاین
 • تجارت الکترونیک و رزرو آنلاین
 • وب سایت های دولتی ، غیر انتفاعی و سازمانی
 • وب سایت ها یا پورتال های مبتنی بر جامعه ، مدرسه و کلیسا
 • صفحات اصلی شخصی یا خانوادگی ...

جوملا که یک آژانس وب است، چگونه می‌تواند! کمکم کنید؟

اگر شما یک آژانس هستید که برای مشتریان شما وب سایت ایجاد می کند ، جوملا! ابزار مناسبی برای شما است (نگاهی به مزایا و a title="ویژگی های اصلی جوملا" href="https://w">ویژگی های</a> م" بیندازید ). طراحی شده است ک به راحتی نصب و راه اندازی می شود ، حتی اگر کاربر پیشرفته ای نباشید. با یک منحنی یادگیری کوتاه (ما آموزش ویدیویی رایگان نیز ارائه می دهیم ) شما می توانید به سرعت سایت هایی را برای مشتریان خود بسازید. سپس ، با حداقل دستورالعمل ، می توانید مشتریان خود را قادر سازید تا به راحتی خود سایتهای خود را مدیریت کنند.
اگر مشتریان شما به قابلیت های تخصصی نیاز دارند ، جوملا! بسیار قابل توسعه است و هزاران افزونه (اکثر آنها به صورت رایگان تحت مجوز GPL ) در جوملا در دسترس هستند a title="جوملا! فهرست افزونه ها" href="https://ex">! </a><a class="" title="جوملا! ف" href="https://extensio">راهنمای پسوند</a> .</p"

آیا می‌توانم به عنوان توسعه دهنده از جوملا استفاده کنم! به روشی پیشرفته‌تر؟

برخی از شرکتها و سازمان‌ها الزاماتی دارند که فراتر از آنچه در جوملا موجود است، هستند! بسته اصلی. در چنین مواردی ، چارچوب برنامه قدرتمند جوملا ایجاد برنامه‌های افزودنی پیچیده را برای توسعه دهندگان آسان می کند که قدرت جوملا را در جهتهای تقریبا نامحدود گسترش می دهند.

هسته اصلی جوملا! Framework توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به سرعت و به آسانی موارد زیر را بسازند:

 • سیستم های کنترل موجودی
 • ابزارهای گزارش داده
 • پل های کاربردی
 • کاتالوگ محصولات سفارشی
 • سیستم های یکپارچه تجارت الکترونیک
 • دایرکتوری های تجاری پیچیده
 • سیستم های رزرواسیون
 • ابزار های ارتباطی

از زمان جوملا! مبتنی بر PHP و MySQL است ، شما برنامه های قدرتمندی را در یک پلت فرم باز ایجاد می کنید که هر کسی می تواند از آن استفاده کند، به اشتراک بگذارد و پشتیبانی کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از جوملا! چارچوب ، از a title="جوملا! چارچوب" href="/htt">جوملا&t;/a>"دیدن کنید a title="جوملا! چارچوب" href="/htt">! </a>سای" <a class="gl" title="جوملا" href="htps://fra">چارچوب</a> .</p> "

جوملا! به نظر من راه‌حل مناسب است چگونه شروع کنم؟

جوملا! رایگان، باز و برای همه تحت مجوز GPL در دسترس است . شروع به کار با جوملا را بخوانید a title=شروع به کار با جوملا!" href="https://">! </a>برای پید" کردن اصول اولیه

 • جوملا! همچنین راه دیگری را برای شروع بدون نیاز به نصب ارائه می دهد:
  1. وب سایت رایگان در laun.joomla.org
   این ساده ترین راه برای شروع اولین جوملا است! وب سایت بلافاصله شما می توانید یک وب سایت کاملاً رایگان و کاملاً کاربردی را در عرض چند ثانیه راه اندازی کنید و بلافاصله شروع به انتشار محتوای خود به صورت آنلاین کنید.
   laun.joomla.org را هم اکنون امتحان کنید >>